Apie mus

Foto https://www.studija24.lt/!

___________________________________________

DogPunk šunų mokyklos kolektyvas

Vilnius

Vyr trenerė:

– Žana Penkauskienė

Treneriai:

– Ivona Kazakevič

– Ilijanka Juknevičienė

– Karolina Žukovskaja

– Inesa Valinčiūtė

Panevėžys:

    Trenerė:

Dovilė Žalienė

Jaunesnioji trenerė:

Milda Žilinskaitė

Anykščiai:

Jaunesnysis treneris:

Medas Žilinskas

_________________________________

Kiekviena mūsų mokyklos trenerė nuo vaikystės svajojo turėti mylimą darbą, kuriame kiekviena diena būtų kaip šventė.

Nuo 2020 metų esame komanda ir kartu tobulėjame: dalyvaujame Lietuvos ir užsienio šalių seminaruose, išklausome „webinarus“, tarpusavyje dalinamės sukauptomis žiniomis, tam, kad galėtume perduoti kuo daugiau žinių savo mokyklos mokiniams bei padėti jiems tinkamai komunikuoti su savo augintiniu.

Mes padedame šunų šeimininkams suprasti savo augintinį bei sukurti stiprų tarpusavio ryšį. Reabilituojame jautrios sielos šuniukus ir šunis po psichologinių traumų ar nemalonių įvykių. Kiekvienas mokinys mums yra ypatingas.

,,Pasaulis būtų geresnė vieta, jei kiekvienas galėtų besąlygiškai mylėti kaip šuo.‘‘ – MK Clinton

#sunudresura #sunudresavimas #šunųdresavimas #kaipdresuotisuni #kaipdresuotisuniuka

#sunudresurosmokykla #šuniukųdresavimas #suniukudresavimas #sunutreneriaivilniuje #sunutreneriai

Remia

Žana Penkauskienė – vyresnioji šunų trenerė (LKD dresuotoja, Obedience instruktorė). Žana vokiečių bokserių veislės šunų fanė. „Pasirinkau šunų trenerės darbą, nes tai mano sielos pašaukimas”, – sako Žana. Pirmasis šuo pas ją atsirado 1995 metais (bokserių veislės patinas), nuo to laiko visas jos gyvenimas su šunimis. Žana nuolat stengiasi tobulėti, dalyvauti įvairiuose seminaruose, mokymuose užsienyje, skaito knygas apie šunis, bei jų elgseną. ,,Jūs turite tapti lyderiu savo šuniui – kantriu, pagarbiu, protingu, šuns mokytoju ir draugu. Nes Laimingas šuo – laimingas šeimininkas!“ – teigia trenerė. Jei turite bailumo ar agresijos požymius rodantį šunį – apsilankykite pas Žaną. ,,Šuo gali mus daug ko išmokyti. Kantrybės. Rūpestingumo. Bičiulystės. Ir meilės.” -Pem Braun

Remia

Ilijanka Juknevičienė – šunų trenerė Vilniuje (LKD darbinių šunų teisėjų ir dresuotojų kolegijos narė). 1999 metais Ilijankos vyras Andrius padovanojo jai pirmąjį šunį, kuris buvo bulterjero mišrūnas. Jie abu įsimylėjo šią veislę. Visa Ilijankos ir jos vyro šeima susikūrė bendrą viziją turėti nedidelį, tačiau visomis prasmėmis kokybišką veislyną. Nuo 2014 metų Ilijanka dalyvauja paskaitose, kursuose, skaito literatūrą, dalyvauja žinomų veisėjų FCI bei AKC teisėjų seminaruose, tobulina savo žinias ir įgūdžius. Nuo 2018 metų užregistravo Standartinių Bulterjerų veislyną KRAMBOLE. Šiuo metu savo namuose augina 4 nuostabius standartinių bulterjerų šunis. Teisingai suprasti šunį, mokėti skaityti jo kūno kalbą ir siunčiamus mikrosignalus įvairiuose gyvenimiškose situacijose, šeimininkams suteikti kuo daugiau naudingos informacijos apie jų šunis – tai vienas iš Ilijankos tikslų

Remia

Ivona Kazakevič – šunų trenerė Vilniuje (LKD darbinių šunų teisėjų ir dresuotojų kolegijos narė) . „Tinkama socializacija šuniui yra labai svarbi ugdymo dalis ir tolesnio jo mokymo pagrindas.” • Ivona nuo mažens augo apsupta šunų ir visada svajojo savo ateitį susieti būtent su jeis. Šiuo metu ji augina du Berno Zenenhundo veislės šunis: AIRĄ (Akalaurencia) ir SKY (Lasaro Raganos Šuo). AIRA – tikra šeimininkės kopija: džiaugsminga, visada pasiruošusi naujiems nuotykiams. SKY – gabus mokymui šuo, bet tuo pačiu pats įžūliausias kovotojas dėl teisės minkštai miegoti. Jeigu Jums reikia geros energijos injekcijos – pasiimkite savo šunį ir treniruokitės drauge su Ivona! Grupinių kursų ir individualių susitikimų metu ji padės Jums geriau suprasti savo šuns elgesį bei išmokins tinkamos tarpusavio komunikacijos.

Remia

Karolina Žukovskaja – šunų trenerė Vilniuje (LKD darbinių šunų teisėjų ir dresuotojų kolegijos narė). Turi nemažai metų patirties bendravimo su šunimis. Iš visų jėgų stengiasi padėti kiekvienam šunų šeimininkui smagiai žygiuoti per gyvenimą kartu su savo keturkoju. „Svarbiausia padėti šeimininkams suprasti savo augintinį“ – sako K. Žukovskaja. Drąsiai kreipkitės pas Karoliną: Jeigu planuojate pasiimti mažą šuniuką ar šunį iš prieglaudos (socializacijos klausimais). Jeigu turite šuniuką/šunį ,,neklaužadą,,. Hyperaktyvų šunį. Jeigu nežinote, kaip suprasti savo šunį. Jeigu norite greičiau sustiprinti ryšį su savo augintiniu. „Šunys kalba, bet tik su tais, kurie žino, kaip jų klausytis.“ Orhanas Pamukas

Remia

Inesa Valinčiūtė–Kunčienė – šunų trenerė Vilniuje. Inesa domisi šunimis tiek, kiek geba save prisiminti. O 2016m. įsigijusi pirmąjį šuniuką iš prieglaudos – mišrūną Kirą, savo kailiu patyrė, koks svarbus yra teisingas šuns supratimas, tinkama dresūra bei komunikacija. Kiras – jautrios sielos šuo, todėl Inesa visas pastangas deda nuolatos gilinantis ir mokantis apie darbą su jautriais, elgesio problemų turinčiais šunimis bei ryšio stiprinimu ir bendruoju paklusnumu. Inesos tikslas – padėti šunims ir jų šeimininkams geriau suprasti vienas kitą, gyventi pilnavertį ir laimingą gyvenimą kartu.

Remia

Milda Žilinskaitė – jaunesnioji trenerė Panevėžyje. Milda nuo mažų dienų augo kartu su šunimis, kartais užplūsta mintys kad tai yra genai ir įaugę į kraują būti tarp šunų- kalbėti apie juos ir su jais. Ji siekia bendro ryšio kūrimo- tarpusavio santykio su šuniu, mėgaujasi “puppikais” ir jų savotišku žioplumu bei tuo vaikišku žavesiu. Milda vadovaujasi vertybėmis ir per šių prizmę duoda žinių, tai- pagarba vienas kitam, humaniškas elgesys, supratimas ir meilė. Laisvalaikiu klauso ir dalyvauja seminaruose bei domisi sveika ir subalansuota šunų mityba. ,,Pasidarai amžinai atsakingas už tą, kurį prisijaukini.“ (Antoine de Saint‑Exupéry).

Remia

Dovilė Žalienė – mokyklos trenerė Panevėžyje (LKD darbinių šunų teisėjų ir dresuotojų kolegijos narė). Dovilė sportuoja mondioringą (angl. Mondioring) su vienu iš savo šunų, belgų avigane malinua, Moka . Dovilė yra labai švelni, bet kartu ir griežta trenerė. ,,Svarbu rasti priėjimą ne tik prie šunų, bet ir prie jų šeimininkų ir visiems kartu pasiekti reikiamą rezultatą” – teigia trenerė. Laisvalaikiu Dovilė lanko Lietuvos bei užsienio trenerių ir sportininkų seminarus, klauso įvairių vebinarų, nuolat tobulėja. Kviečiame Jus pas Dovilę į grupinius ir individualius užsiėmimus. Pažadame, kad ji iš visų jėgų stengsis Jums padėti atrasti ryšį su savo šuniu ir atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Remia

Medas Žilinskas – jaunesnysis treneris Anykščiuose. Medas specializuojasi šunų paklusnumo lavinime, naudojant įvairius dresūros metodus ir technikas, kad padėtų šeimininkams ir jų šunims sukurti stiprų ir sveiką ryšį. “Geriausiai dresuotas šuo yra tas, kuriam yra smagiausia mokytis.” Jis gali padėti šunims išmokti pagrindinių paklusnumo komandų, elgtis tinkamai viešose vietose, ir daug kitų dalykų.