Trenerė Ivona Kazakevič

2023.03.20 d.

Aštuonių mėnesių mokslų kelionė prasideda 🙂

Prieš kokius 3 metus naršant Facebook’e pamačiau nuotrauką, kurioje buvo kelios šunų trenerės iš Lietuvos, su diplomais už sėkmingai baigtus aštuonių mėnesių FCI Obedience Instruktoriaus mokymus Lenkijoje (jų tarpe buvo ir Žana @zanadogtrainer). Tada pagalvojau “vau, geras! Virš pusę metų važinėti į Lenkiją, kad mokytis su šunimi.. čia tai bent! Aš irgi taip norėčiau”. Bet tada dar dirbau rinkodaros skyriuje, nepažinojau asmeniškai Žanos ir net negalėjau pagalvoti, kad greitai paliksiu taip patinkantį man darbą įmonėje ir dirbsiu su šunimis.

Prieš Naujuosius metus pastebėjau, kad Lenkijos treneriai kviečia prisijungti prie mokymų (ten pat, kur prieš kelis metus baigė Žana). Pažiūrėjau į šalia saldžiai miegantį Sky’jų ir užtikrintai bei ryžtingai sau pasakiau „tai mūsų šansas”. Nors buvo apie 1 val. nakties, parašiau Žanai, paklausiau „Ar man pavyks?”, nes visgi 8 mėnesiai mokslo, nuolatinis važinėjimas į Lenkiją…gavus atsakymą „Be abejo!” nieko nelaukus, tuoj pat užsiregistravau į mokymus. 

Ir štai aš čia. Laiminga! Esu pasiryžus, nusiteikus žingeidžiai ir toliau gilinti žinias apie šunis, jų psichologiją ir Obedience sportą.

Sky’jui beje čia irgi patinka 😍

Instagramm – @iwonakaaz

Facebook – https://www.facebook.com/iwona.kazakiewicz