6 ŽENKLAI, RODANTYS, KAD JŪSŲ ŠUO JUS MYLI❤️

🐾 Džiaugiasi, kai grįžtate namo – vienas ryškiausių įrodymų, kad šuo jus myli.
🐾 Kai kalbate su šunimi, jis vizgina uodegą – šuns uodega yra kaip kalbos organas, labai daug galima pasakyti apie šuns emocijas (baimę, džiaugsmą, pyktį) pagal uodegą.
🐾 Atneša jums savo mėgstamiausią žaislą – jums gali pasirodyti, kad tai tik pagraužtas kamuoliukas, purvinas meškiukas arba senas pagalys, tačiau šuniui tai yra lobis. Jei jūsų šuo atnešė jums savo žaislą, jis jumis pasitiki be galo. Ir jis yra pasirengęs dalytis tuo, ką turi geriausią.
🐾 Glaudžiasi prie jūsų – šunys demonstruoja meilę prisilietimais. Jie gali atsigulti šalia šeimininko ir prisiglausti prie jo kūno, padėti galvą jam ant kelių ar tiesiog apkabinti ir palaižyti. Nepriklausomai nuo to, ar sėdite ant grindų, ar gulite ant sofos, jei jūsų šuo atsiremia į jus, vadinasi, jis jūsų kompanijoje jaučiasi gerai ir saugiai.
Taip pat, jeigu šuo glaudžiasi prie jūsų, kai stresuoja, nervinasi ar yra išsigandęs – tai taip pat yra meilės ženklas. Žinokite, kad šalia jūsų jis jaučiasi apsaugotas, todėl jus myli.
🐾 Pavogia jūsų daiktus – ar teko kada rasti savo marškinėlius ar kojines, batus ar šlepetes šuns guolyje? Tam, kad šeimininko sugrįžimo laukimas būtų malonus, jūsų augintinis susiranda jumis kvepiančius drabužius ir su jais praleidžia visą dieną. Šunys elgiasi taip ne dėl žalos ir tai nėra blogo auklėjimo rezultatas. Jam tiesiog patinka jūsų kvapas.
🐾 Žiūri jums į akis – kai mums patinka kažkoks žmogus, norisi į jį žiūrėti. Kartais šunys taip pat gali žiūrėti jums į akis, taip parodydami savo stiprią meilę. Bet reikėtų žinoti, kad ne visiems šunims patinka žiūrėti į akis. Tačiau tai dar nereiškia, kad jie jūsų nemyli.
teksto autorė
DogPunk šunų mokyklos trenerė
Ivona Kazakevič