Gudrybės, auginantiems kelis šunis – Online kursas

Kiekvienam žmogui yra svarbu su savo šunimi kurti santykius, grįstus meile, pagarba ir pasitikėjimu vienas kitu. Šuniui yra reikalinga suvokti, kokios taisyklės egzistuoja jo pasaulyje, ką daryti galima, o kas yra neleidžiama. Tai turėtų galioti visiems šunų augintojams, tačiau tai ypač svarbu šeimininkams, auginantiems du ir daugiau šunų.
”Auginti kelis šunis yra puiku, tačiau dresūros pamokų metu dažnai iš klientų girdžiu nuogąstavimus, kad vieną šunį galima išmokyti kažko, bet kaip yra sunku tą padaryti auginant du šunis, ar daugiau, nes jie paprasčiausiai nebeklauso” – savo patirtimi dalinasi DogPunk šunų mokyklos trenerė, lektorė Žana Penkauskienė.
Kadangi šunys iš prigimties yra gaujos gyvūnai, tad šuns šeimininkui auklėti ir dresuoti kelis augintinius reikia turėti daug tam reikalingų įgūdžių. Jeigu jūs nuolat auginote ne vieną keturkojį namuose ir niekada nesusidūrėte su problemomis juos auklėjant, tuomet sveikiname – jūs esate vienas iš laimingųjų. Daugeliui šunų augintojų taip nepasiseka.
Mes žinome ir suprantame, kaip kartais būna sunku auginant namie gaują šunų. Jie labai dažnai puola žaisti tarpusavyje ir nebegirdi šeimininko. Kartais jie pykstasi tarpusavyje, sukeldami įtampą namuose. Taip pat dažnai būna nemalonu ir pikta, kai šunys pabėga žaisti atokiau ir nebeatsišaukia, nebeklauso jūsų komandų.
Auginant namuose kelis šunis neabejotinai susiduriate su tam tikrais sunkumais ir nemaloniomis situacijomis. Tačiau kelių šunų laikymo nauda tikrai verta šių sunkumų, tik jei jūs suprantate kiekvieno savo šuns elgesį.
Šiame kurse parodysime jums, kaip kantrybe, nuoseklumu ir atkaklumu pasiekti puikių santykių su savo šunimis.
Kurso metu jums:
• parodysime, kaip išmokyti savo šunis atsišaukti, kai jie žaidžia tarpusavyje;
• papasakosime, kaip dirbti su savo šunimis namuose tam, kad jie gebėtų kontroliuoti jų smegenų impulsus;
• padėsime suprasti savo šunis;
• parodysime, kaip suvaldyti savo augintinius;
• parodysime, kaip dresuoti savo šunis, kad šie žinotų, ką daryti galima, o ko – ne;
• papasakosime, kaip padaryti, kad šeimininkas būtų reikalingesnis ir įdomesnis nei šunų tarpusavio žaidimai;
• parodysime, ką daryti, kad šuo išmoktų visada išgirsti ir neignoruoti savo vardo, kai yra susidomėjęs aplinkiniais trukdžiais.
Turite atsiminti, kad gyvenimas su jūsų augintiniais būtų malonus, o santykiai tarp jūsų būtų sėkmingi, turite įdėti daugiau pastangų nei auginant vieną šunį.
Kursas skirtas tiems, kurie augina du ir daugiau šunų namuose.
Kursas vyks uždaroje Facebook grupėje, į kurią būsite pakviesti iš karto po apmokėjimo.
Kursą sudaro: 10 paskaitų.
Kurso lektorė — Lietuvos kinologų draugijos dresuotoja, FCI Obedience instruktorė, DogPunk šunų mokyklos ir reabilitacijos centro įkūrėja – Žana Penkauskienė
Kurso trukmė — 4 savaitės.
Kurso kaina — 70 eurų
Registracija į kursus ir papildoma informacija:
• telefonu +37060888701
• el. paštu   info@mokyksuni.lt